Rychlé doručení ZDARMA!

+420 726 260 026
Pondělí - Pátek 10:30 - 22:00
Sobota 11:00 - 22:00, Neděle 15:00 - 22:00
Přihlašte se a využijte své nasbírané body. Nebo si vytvořte účet a získejte prvních 10 bodů k útratě.

Provozovatel:

TOP PIZZA - Martin Gallat

 Havlíčkova 7

Chrudim 537 01

IČ: 87257602 Nejsme plátci DPH.

info@toppizza.cz

 

Objednávka

Na stránce www.toppizza.cz je možné vytvořit objednávku přípravy a rozvozu pokrmů a nápojů. Pro vytvoření objednávky je potřeba dokončit nákupní proces vybráním zboží v minimální celkové hodnotě 100,-Kč a zadáním adresy na kterou bude doručeno.

Klient má možnost se v rámci objednávky zaregistrovat, čímž zadané údaje uchová pro pozdější použití a vytvoří si přístupvé jméno a heslo. Táím je mu na webu zřízen účet, který mu dovoluje využívat výhod registrace jako jsou akce, slevy, historie objednávek, předvyplněná doručovací adresa a další.

Veškerá data získaná o klientech jsou uchovávána v zabezpečených serverech na území ČR a nejsou nijak dotčena klientova práva ve smyslu ochrany osobních údajů. Data jsou použita výhradně pro účely identifikace klienta a doručení objednávek.

TOP PIZZA si vyhrazuje právo odmítnout objednávku doručit v případě velké dojezdní vzdálenosti nebo na základě předchozí špatné platební morálky (fiktivní obejdnávky).

Objednávka se považuje za přijatou jejím telefonickým nebo emailovým potvrzením.

 

Rozvoz objednávek

Rozvoz objednávek je realizován v pracovní dny od 10:30 do 21:45, v sobotu od 11 a v neděli od 15 do 21:30 v Chrudimi a okolí až do vzdálenosti měst Hrochův Týnec, Heřmanův Městec. Doprava v rámci Chrudimi a Markovic je ZDARMA. Balné není účtováno. Cena rozvozu do vzdálenějších obcí je uvedena v ceníku rozvozu pizzy.

 

Vrácení zboží a reklamace

Veškeré prodávané zboží, kromě zboží v originálním obalu výrobce je považováno za zboží podléhající rychlé zkáze a jako takové nemůže být vráceno do 14 dnů. Ostatní zboží v originálním neporušeném obalu, který chrání trvanlivost lze vrátit za podmínky, že bylo skladováno při vyhovujíccí teplotě a na vyhovujícím místě.

Doručené zboží lze reklamovat při doručení nebo před jeho konzumací. Po konzumaci zboží nemůže již být reklamace ani rozpor kupní smlouvy uplatněn.

 

Zrušení objednávky

Po přijetí objednávky je tuto možné zrušit pouze do doby, než jsou započaty práce na její přípravě. Tedy přibližně do 5ti minut po odeslání objednávky. TOP PIZZA si vyhrazuje právo zrušit bez oznámení podezřelé objednávky, kdy není možné se dovolat na uvedené telefonní číslo. 

 

Garance do hodiny nebo zadarmo

GARANCE Z DŮVODU ZVÝŠENÉHO PROVOZU DOČASNĚ POZASTAVENA. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Pokud nebude zákazníkovi doručena jeho objednávka do 60ti minut od potvrzení platné objednávky, pak mu nebude za tuto objednávku účtována její cena. Maximálně lze v takové objednávce objednat 4xpizza a 2xpasta. Větší objednávky jsou z garance vyloučeny. Obvykle doručujeme objednávky v čase 35 minut.